NA SPORTOWO I ROWEREM, CZYLI CZAR DWÓCH KÓŁEK

NA SPORTOWO I ROWEREM, CZYLI CZAR DWÓCH KÓŁEK

ZA NAMI KOLEJNA EDYCJA ,,NA SPORTOWO I Z ROWEREM, CZYLI CZAR DWÓCH KÓŁEK"

FREKWENCJA W TYM ROKU DOPISAŁA, ZWŁASZCZA WYŚCIGI DLA DZIECI CIESZYŁY SIĘ BARDZO DUŻYM ZAINTERESOWANIEM. MALUCHY MIAŁY DO POKONANIA 100,200 ORAZ 400 METRÓW.  TE WYŚCIGI DOSTARCZYŁY ZDECYDOWANIE NAJWIĘCEJ RADOŚCI, UŚMIECHU I ZABAWY, CO NIE ZMIENIA FAKTU ŻE DZIECI POCZUŁY DUCHA RYWALIZACJI I KAŻDY ROBIŁ WSZYTKO ABY ZWYCIĘŻYĆ :)

POZA WYŚCIGAMI ROWEROWYMI, PRZYGOTOWANA BYŁA RÓWNIEŻ STREFA DLA MALUCHÓW GDZIE CZEKAŁY NA WSZYSTKICH DMUCHAŃCE, ZABAWY ORAZ KOŁO FORTUNY Z NAGRODAMI DLA WSZYSTKICH DZIECI BIORĄCYCH UDZIAŁ W PRZYGOTOWANYCH ZABAWACH :)

WYNIKI:

PRZEDSZKOLAKI DZIEWCZYNKI - ROWERKI BIEGOWE (100m)
1. NATALIA KRZEŚNIAK
2. ALICJA SZCZEPAŃSKA
3. ANTONINA NOWAKOWSKA

PRZEDSZKOLAKI CHŁOPCY- ROWERKI BIEGOWE (100m)
1.TYMEK OMIŃSKI
2. NIKODEM MĄDZIELEWSKI
3. SZYMON GŁAŻEWSKI

PRZEDSZKOLAKI DZIEWCZYNKI (200 m)
1. OLGA MIGDALSKA
2. MAJA KLECZKA
3. NIKOLA STACHNIK

PRZEDSZKOLAKI CHŁOPCY (200m)
1. MAKAR LATICZEWSKI
2. GABRIEL PIOTROWSKI
3. MICHAŁ SPICHALSKI

KLASA 1-2-3 (400 m) dziewczęta
1. VANESSA KONIECZNA
2. VANESSA WALCZAK
3. KARINA KOBZAR

KLASA 1-2-3 (400 m) chłopcy
1. JAKUB LASOTA
2. HUBERT KRĘCKI
3. LUCJAN PIOTROWSKI

KLASA 4-5-6 (1200m) dziewczęta
1. WIKTORIA BIELIŃSKA
2. AMELIA PUCHOWSKA
3. MARTYNA GWIZDAŁA

KLASA 4-5-6 (1200m) chłopcy
1. MATEUSZ CZOP
2. ADRIAN MĄKA
3. MIŁOSZ NIKOŁAJCZYK

KLASA 7-8 + SZKOŁA ŚREDNIA (1600m) dziewczęta
1. SANDRA MAGUDA
2. OLIWIA ZAUER
3. ANNA KAMIŃSKA

KLASA 7-8 + SZKOŁA ŚREDNIA (1600m) chłopcy
1. KRYSTIAN KWIATKOWSKI
2. MACIEJ MAGUDA

OPEN KOBIET - MTB (4000m)
1. PAULA NOGA
2. ŚMIGŁOWSKA WERONIKA
3. KATARZYNA SZLACHCIKOWSKA

OPEN KOBIET - ROWER SZOSOWY (4000m)
1. JUSTYNA MĄKA
2. DOROTA REINHOLZ
3. MAŁGORZATA STACHNIK

OPEN MĘŻCZYZN - MTB (4000m)
1. KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI
2. PIOTR NIERZWICKI
3. ROMAN KRZEŚNIAK

OPEN MĘŻCZYZN - ROWER SZOSOWY (4000m)
1. DAMIAN KWIATKOWSKI
2. PATRYK KUTA
3. ADAM GWIZDAŁA